-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 20079 basen zewnętrzny naziemny Basen ramowy
Symbol:
20079
2954.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 52 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607347737 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj basenu | Ramowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 1240mm |
| Długość | 555mm |
| Wysokość | 325mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci