-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ochraniacze kolan LEATT Knee Guard 3DF 5.0 Evo rozmiar L, czarne
Symbol:
5025202542
442.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.435 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6009556527430 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Antypoślizgowy pasek | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Typ produktu | Ochraniacze kolan |
| Cechy szczególne | ochrona Leatt®: 13 pkt, pianka 3DF, rękaw z perforowanego neoprenu |
| Bardzo lekka konstrukcja | Tak |
| Materiały | MoistureCool , AirMesh, Neopren |
| Odporny na ścieranie | Tak |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Trail |
| Certyfikaty | EN 1621-1 Level 1 |
| Wyprofilowane kolana | Tak |
| Waga produktu | 380 g |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 155mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci