-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ochraniacz ciała LEATT Body Protector 5.5 Evo rozmiar M (166-172cm)
Symbol:
5025202261
1506.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.77 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6009556526860 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Ochraniacz klatki piersiowej i pleców |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Regulowane ramiączka | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Budowa | Twarda |
| Cechy szczególne | Ochrona Leatt®: 24/25 pkt., design 3D, system BraceOn, Hard shell + FlexMesh Pro |
| Wzrost użytkownika | 166 - 172 cm |
| Certyfikaty | Front EN1621-3 Level 2, Back EN1621-2 Level 2, Elbow and Shoulder EN1621-1, FFM, ISR |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 590mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci