-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
MaitreTruffout Biała Czekolada Kawowa 100 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859110412 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Biała czekolada kawowa Maître Truffout to doskonałe połączenie dwóch ulubionych smaków - aromatycznej kawy i delikatnej białej czekolady. Wyjątkowa czekolada zachwyci Twoje podniebienie intensywnym smakiem kawy, który doskonale kontrastuje z kremową białą czekoladą.
To nie tylko słodka przyjemność, to także doskonała jakość. Produkty są starannie wykonane, gwarantując najwyższą jakość i autentyczny smak. Biała czekolada kawowa to doskonały wybór na chwile relaksu, drobny prezent czy dodatek do kawy.
Odkryj wyjątkowy smak kawy w formie czekoladowej rozkoszy już dziś. Wybierz i zanurz się w niebiańskim smaku. Dodaj do koszyka i doceń wyjątkowy smak!
Waga: 100 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2172 kJ |
| energia | 520 kcal |
| tłuszcz | 29 gramów |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 19 gramów |
| węglowodany | 56 gramów |
| z których cukrów | 55 gramów |
| białko | 5,40g |
| Błonnik | 4,40 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,17 g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci