-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Listwa dźwiękowa ThinkVision MS30 do monitora 4XD1K97400
Symbol:
4XD1K97400
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 10 dni |
| Cena przesyłki | 5 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 195892079842 |
| Zostaw telefon |
Soundbar ThinkVision MS30 (S) do monitora
Soundbar ThinkVision MS30 zapewnia krystalicznie czysty i wysokiej jakości dźwięk dzięki dwóm przednim głośnikom 2 x 2W, dzięki czemu Twoje spotkania online i zajęcia zdalne zawsze będą miały bogate brzmienie. Jego smukła, mająca mniej niż 30 mm konstrukcja modułowa eliminuje bałagan związany z kablami i idealnie komponuje się z monitorami z serii ThinkVision P i T. Soundbar wyposażony jest również w blokadę zabezpieczającą przed kradzieżą fizyczną po podłączeniu. Oprogramowanie Lenovo ThinkColour umożliwia wygodne zarządzanie funkcjami wyświetlania, zapewniając bezproblemową obsługę.
- Przednie głośniki 2 x 2W idealnie sprawdzają się podczas spotkań wideo i zajęć online
- Elastyczny montaż z funkcją podnoszenia kompatybilny z wybranymi monitorami serii P/T-30 i pozwalający na dopasowanie pozycji do indywidualnych potrzeb
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Soundbary |
| Przeznaczenie | Filmy Gaming Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 140 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 64 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do |
|
| Wymiary |
124 x 256.39 x 34.5 mm |
| Waga | 287 g |
| Oznaczenia | |
Gwarancja:
36 mies.
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Przeznaczenie:
Filmy, Gaming, Muzyka
Stacja dokująca:
Nie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci