-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Leifheit 55413 mop Aluminium, Poliamidowy, Polietylenosulfon (PES), Polipropylen (PP), Stal nierdzewna, Termoplastyczny elastome
Nowość
Symbol:
4006501554130
210.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 2.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006501554130 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Mop dołączony | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Materiały | Poliamidowy |
| Materiały | Polietylenosulfon (PES) |
| Materiały | Termoplastyczny elastomer |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Model | Zestaw mop i wiadro |
| Pojemność zbiornika (woda) | 12 l |
| Budowa | Pojedynczy zbiornik |
| Szerokość opakowania | 466 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,74 kg |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Ilość | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 490mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci