-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kosz do segregacji 17 L Curver TRIO
Nowość
Symbol:
254540
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 4.4 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3253924839509 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kształt | Owalny |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Nie |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Wentylacja | Nie |
| Koła | Nie |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Pojemność kosza | 40 l |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Ilość | 1 |
| Liczba pojemników | 3 |
| Szerokość | 610mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 480mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci