-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inverto 24463 konwerter LNB Biały
Symbol:
17345
269.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.184 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5453002616178 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Średnica konwertera satelitarnego | 4 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 75mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt może zawierać małe części, które stanowią zagrożenie zadławienia.
• Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami.
• Użytkować zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć uszkodzeń urządzenia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci