-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Gina Dżem Pomarańczowy 400 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859036170 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Czas na smakowitą rewolucję na Twoim śniadaniowym stole! Dżem pomarańczowy to soczyste pomarańcze zamknięte w słoikowej magii. Zawartość owoców wynosząca aż 25% gwarantuje wyjątkowy smak i świeżość.
To nie tylko dżem, to prawdziwa uczta dla podniebienia. Produkt sprawdzi się doskonale jako dodatek do tostów, naleśników, a także jako składnik deserów i ciast. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, dlatego możesz cieszyć się smakiem natury.
Zamów teraz i rozpocznij dzień od kulinarnego arcydzieła. Niech pomarańczowy smak ożywi Twoje poranki! Czekamy na Twoje zamówienie!
Waga: 400 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 777 kJ |
| energia | 187 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 45 gramów |
| z których cukrów | 44 gramy |
| białko | <0,50g |
| Błonnik | 0 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,03 g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci