-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Gina Dżem Czarna Porzeczka 400 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859036095 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Dżem Czarna Porzeczka to produkt, który łączy w sobie wyjątkowy smak i najwyższą jakość. To duński dżem o zawartości owoców wynoszącej 25%, co czyni go prawdziwie owocowym przysmakiem. Czarne porzeczki użyte do jego produkcji są starannie wyselekcjonowane, by zapewnić doskonały smak.
Dżem jest wolny od sztucznych barwników i konserwantów, co sprawia, że możesz cieszyć się jego naturalnym smakiem i aromatem. Idealnie pasuje do tostów, naleśników, gofrów i jako dodatek do deserów.
Zamów teraz i odkryj prawdziwy smak duńskiej tradycji kulinarnej. To wyjątkowy produkt, który dostarcza nie tylko smaku, ale także zdrowia. Spróbuj go i przekonaj się sam!
Waga: 400 g
| wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 779kJ |
| energia | 187 kalorii |
| tłuszcz | <0,10g |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| węglowodany | 45g |
| z których cukrów | 44g |
| białko | <0.30g |
| błonnik | 1,40g |
| Sól (=Sód x 2,5) | 0,05g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci