-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Gina Dżem Ananasowy 400 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859036118 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Dżem Ananasowy - Egzotyczny raj smaków!
Przywitaj smak ananasów z wyjątkowym Dżemem Ananasowym! To nie jest zwykły dżem - to podróż do egzotycznego raju smaków w każdym słoiczku. Nasz produkt to synonim jakości, tradycji i egzotycznych doznań.
Ananasy pochodzące z Danii są starannie wybierane, by dostarczyć Ci intensywnego smaku egzotyki. Dodaj dżem do tostów, naleśników, gofrów lub serów, by przenieść się na słoneczne plaże tropików.
Dżem Ananasowy to prawdziwy raj smaków bez sztucznych dodatków. Nie czekaj! Zamów już teraz i podaruj sobie chwilę egzotycznej przyjemności. Odkryj smak Danii w każdym kęsie i zanuć sobie melodię wakacji!
Waga: 400 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 773 kJ |
| energia | 186 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 45 gramów |
| z których cukrów | 44 gramy |
| białko | <0,50g |
| Błonnik | 0,70g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,03 g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci