-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Curver 214125 kosz na śmieci 110 L Prostokątny Plastik Czarny, Zielony
Nowość
Symbol:
214125
262.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 3.423 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3253921290365 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Pojemność | 110 l |
| Wytrzymały projekt | Tak |
| Tworzywo wieka | Plastik |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pokrywka | Tak |
| Układ | Prostokątny |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Szerokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 3,96 kg |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 880 mm |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 800mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci