-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 54409 basen zewnętrzny naziemny Basen nadmuchiwany W kształcie owalnym Niebieski, Biały
Symbol:
1844766
632.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 10.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607310380 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kształt | Owalny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Liczba okien | 1 |
| Zalecany wiek | Dziecko i dorosły |
| Rodzaj basenu | Nadmuchiwany |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Wbudowane siedzenia | Tak |
| Certyfikaty | EN16927 |
| Zmniejszony rozmiar (szer. x wys.) | 1925 x 2595 mm |
| Waga produktu | 4,79 kg |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Głębokość produktu | 2700 mm |
| Szerokość produktu | 1980 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,53 kg |
| Liczba opakowań | 1 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 405 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 16941607310387 |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 2 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 380mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci