-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Peach 319225 nabój z tuszem 5 szt. Czarny, Niebieski, Cyjan, Purpurowy
Symbol:
PI300-578
198.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 5 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.898 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7640164822600 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 42 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Niebieski, Cyjan, Purpurowy |
| Ilość sztuk | 5 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 14 ml |
| Zastępuje | 932XL, 933XL |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 1510 stron(y) |
| Kompatybilność | HP OfficeJet 6100 e-Printer HP OfficeJet 6600 e-All-in-One HP OfficeJet 6700 Premium HP OfficeJet 7110 HP OfficeJet 7510 WF HP OfficeJet 7600 HP OfficeJet 7610 HP OfficeJet 7612 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci