-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Mushkin MRA5S560LKKD16GX2 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
Symbol:
517655
2385.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.116 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0846651035813 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci