-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 58694 / 24 prysznic ogrodowy/basenowy Wolnostojący
Symbol:
13590
956.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 33 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607354377 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność | 8 l |
| Typ instalacji | Wolnostojący |
| Certyfikaty | EN1112 |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Wysokość produktu | 2180 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,6 kg |
| Głębokość opakowania | 1125 mm |
| Szerokość opakowania | 285 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,9 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1140 mm |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 140mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci