• Pronto Classic Spray do Mebli 250 ml

Symbol: 6369-0
15.76
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomat InPost wysyłka 24H 13
Paczkomaty InPost 13
Pczkomat InPost za pobraniem 16
Paczkomat InPost wysyłka 24H Pobranie 16
Kurier 18
Kurier (Pobranie) 20
Kurier 24h 20
Kurier 24h Pobranie 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.35 kg

Zamówienie telefoniczne: 509045053

Zostaw telefon

Pronto Classic do mebli drewnianych w aerozolu usuwa ślady i odciski palców. Usuwa do 90% alergenów z kurzu*. Mniej kurzu do 7 dni w porównaniu do użycia suchej szmatki.

 

* z sierści zwierząt i roztoczy.

Pojemność: 250 ml

Składniki:<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% węglowodory alifatyczne, kompozycja zapachowa, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Limonene.

 Nie przekręcać nakrętki. Dobrze wstrząsnąć pojemnikiem. Trzymając aerozol pionowo spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm lub bezpośrednio na ściereczkę. Dla najlepszego efektu zetrzeć natychmiast czystą, miękką ściereczką.

Nie używać na niezabezpieczonym drewnie, podłogach, wannach. Przed użyciem przetestować działanie w mało widocznym miejscu.

Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.

Chronić przed dziećmi.

Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. 12% masowych zawartości jest łatwopalne.

Marka: Pronto
Wersja: Classic
Kraj pochodzenia: Niemcy
Ilość w kartonie: 6
Objętość towaru w mililitrach dla jednostki standardowej 250
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci