-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Odkurzacz pionowy Samsung VS90F40DEK/GE Bespoke AI Jet Ultra (czarny)
Symbol:
VS90F40DEK/GE
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 15.6 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8806097121657 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rury teleskopowe | Tak |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy |
| Ilość pyłu | 2 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Czas pracy | 160 min |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Maks. moc ssania | 280 AW |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Maksymalna moc | 1080 W |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Wysokość produktu | 1036 mm |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Multi cykloniczna/filtrowana |
| Pielęgnacja zwierząt | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Poziom hałasu | 87 dB |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka szczelinowa |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Elektroszczotka Active Dual |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini elektroszczotka Pet Tool+ |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do usuwania kurzu |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Elektroszczotka Slim LED+ AI |
| Stacja parkingowa | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 935mm |
| Długość | 375mm |
| Wysokość | 410mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci